Jump to content
Duyuru
  • Forum kurallarını okumadan forumda mesaj atmayınız. Üye olduysanız kuralları kabul etmişsiniz demektir. Lütfen kuralları iyicene okuyun ve ona göre hareket edin.
  • Bet365 ve Bwin HT/FT oran arsivi (Bet365 and Bwin HT/ft) 29.08.2019 güncellemesi yapıldı

Recommended Posts

NASEK68, 2 saat önce yazdı:

1-2 SAAT İÇİNDE BAŞLAYACAK MAÇLAR 

GÜNÜN ÖZELLERİ.PNG

DEĞERLENDİRENLERE İY DAN HAYIRLI OLSUN..................

OK.PNG

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

GECE ANALİZİ  BİRAZ RİSKLİDE OLSA GELEM İHTİAMALLERİ ÇOK YÜSEK MAÇLAR 

İY 0.5 ÜST  MS 1.5 ÜST 2.5 ÜST 

0.5 üst 1.5 üst 2.5 üst.PNG

SONUÇLAR GECE.PNG

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

3LÜ KOMBİN VEYA  TEKLİ 

başladı.PNG

CZE CFL    7.10.2019 14:00    Mlada Boleslav B    Bohemians1905 B iy 0.5 üst 1.5 üst 2.5 üst KAZANDI
Ken D1    7.10.2019 15:00    Posta Rangers(N)    Kisumu All Stars iy 0.5 üst ms 1.5 üst  KAZANDI
Kosovo L    7.10.2019 15:30    KF Trepca 89    KF Feronikeli iy 0.5 üst ms 1.5 üst 2.5 KAZANDI  (2.5 ÜST KAYBETTİ ) 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ŞANS BİZDEN YANA OLSUN .......

UEFA-W U19 8.10.2019 16:00 Poland (w) U19    Scotland (w) U19 İY 0.5 ÜST MS 1.5 / 2.5 /  ÜST KG VAR
UEFA-W U19 8.10.2019 16:00 Hungary (w) U19(N)    Denmark (w) U19 İY 0.5 ÜST MS 1.5 / 2.5 /  ÜST KG VAR
UPL 8.10.2019 16:30    Koyetum     Express FC  İY 0.5 ÜST MS 1.5 / 2.5 /  ÜST KG VAR
UPL 8.10.2019 16:30    Bright Stars    Tooro United  İY 0.5 ÜST MS 1.5 / 2.5 /  ÜST KG VAR

 

BU GÜN  HİÇ  GÜZEL GEÇMEDİ  :(((((((

  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:45 seansı 

Eastleigh - Maidenhead - 3,5 under

Halifax - Chorlet - ms 1

Notts County - Dagenham & Red - 1x

Solihull Morrs - Sutton - Ms 1

wrexham - harrogate 1x

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:45 seansı 

Eastleigh - Maidenhead - 3,5 under WİNN

Halifax - Chorlet - ms 1 LOST

Notts County - Dagenham & Red - 1x WİNN

Solihull Morrs - Sutton - Ms 1 WİNN

wrexham - harrogate 1x WİNN

Share this post


Link to post
Share on other sites

phoenix hagen - artland dragons - 1. yarı Handikap (-3,5) -1

Eisbaren Bremerhaven - tbb trier (uzatmalar dahil) - 161,5 üst

kk parnu - bk ventspil (uzatmalar dahil) - ms 2

ktp basket kotka - salon vilpals viking - 1. yarı -2

kouvat kouvola - uu-korihait uusikaupunki (uzatmalar dahil) - takım 2 olarak 77,5 üst

ilk maç saat 18:30 başlıcak

ben sistem 2-3 olarak oynadım  

Share this post


Link to post
Share on other sites

FENIX - BOSTON RIVER            2,5 alt
RIVER PLATE MONT. - PLAZA COLONIA    ms 1x
DEPORTES TOLIMA - LOS MILLONARIOS    ms 2x
C.S. ALAGOANO - INTERNACIONAL        ms 2x

Share this post


Link to post
Share on other sites

9.10.2019 19:17    UEFA U17    9.10.2019 20:00    Netherlands U17    Kosovo U17
9.10.2019 19:17    Spain D4    9.10.2019 20:30    UD Santa Marta    CyDL Jupiter Leones
9.10.2019 19:17    Brazil CUP    9.10.2019 21:00    Brasil de Pelotas RS U19    Sapucaiense U19
9.10.2019 19:17    BRA CPY    9.10.2019 21:00    Sport Club Recife (Youth)    Retro FC Brasil U20
9.10.2019 19:17    BRA CPY    9.10.2019 21:30    Aparecidense U20    Vila Nova (Youth)
9.10.2019 19:17    BRA D4    10.10.2019 02:00    Aparecida GO    Jaragua EC
9.10.2019 19:17    BSC CUP    10.10.2019 02:10    Marcilio Dias SC    Figueirense

 BU MAÇLARIN HEPSİ  İY 0.5 ÜST   MS 2.5 SÜT 

ŞANS BİZDEN YANA OLSUN.....

9.10.2019 19:17    UEFA U17    9.10.2019 20:00    Netherlands U17    Kosovo U17   İYİ KAZANMIŞTIR. MS KAYBETMİŞTİR  İY 1-0 MS 1-1 
9.10.2019 19:17    Spain D4    9.10.2019 20:30    UD Santa Marta    CyDL Jupiter Leones  İY KAZANMIŞ  2.5 ÜST KAYBETTİ MS 1-1
9.10.2019 19:17    Brazil CUP    9.10.2019 21:00    Brasil de Pelotas RS U19    Sapucaiense U19 İY KAZANDI 2.5 ÜST KAYBETTİ MS 2-0
9.10.2019 19:17    BRA CPY    9.10.2019 21:00    Sport Club Recife (Youth)    Retro FC Brasil U20  İY VE MS KAYBETTİ 
9.10.2019 19:17    BRA CPY    9.10.2019 21:30    Aparecidense U20    Vila Nova (Youth) İY KAZANDI MS KAYBETTİ 0-1
GECE OYNANACAK 
9.10.2019 19:17    BRA D4    10.10.2019 02:00    Aparecida GO    Jaragua EC  İY  VE MS KAZANDI  İY 1-1 MS 1-2
9.10.2019 19:17    BSC CUP    10.10.2019 02:10    Marcilio Dias SC    Figueirense  İY VE MS KAZANDI  İY 1-0 MS 2-3

 BU MAÇLARIN HEPSİ  İY 0.5 ÜST   MS 2.5 SÜT 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

phoenix hagen - artland dragons - 1. yarı Handikap (-3,5) -1.   Lost

Eisbaren Bremerhaven - tbb trier (uzatmalar dahil) - 161,5 üst. Winn

kk parnu - bk ventspil (uzatmalar dahil) - ms 2 winnn

ktp basket kotka - salon vilpals viking - 1. yarı -2 winn

kouvat kouvola - uu-korihait uusikaupunki (uzatmalar dahil) - takım 2 olarak 77,5 üst lost

3 win sistem 2,3 kazanmıştır

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

SİSTEM 2,3 kuponu

Real Madrid - maccabi tel aviv - 162,5 üst (uzatmalar dahil)

ammerud - kongsberk miners - 167 üst  (uzatmalar dahil)

Umf stjarnan - ir reykjavikur - 165 alt  (uzatmalar dahil)

kr reykjavik - bc haukar - Handikap 1 (-8,5)  (uzatmalar dahil)

bc apolo amsterdam - spm shoeters den bosch - 158,5 alt  (uzatmalar dahil)

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kombin oran : 5,85

beyaz rusya - estonya  1,5 üst

avusturya - israil ms 1

hırvatistan - macaristan 1,5 üst

hollanda - kuzey iralnda 1,5 üst

rusya - iskoçya ms 1

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
11/10/2019 21:45  
  • Cork City - UC Dublin
  • Maç Sonucu - W1
  •  
  1.29   HESAPLANMADI    
11/10/2019 21:45  
  • Bohemians FC Dublin - Dundalk
  • Maç Sonucu - W2
  •  
  2.13   HESAPLANMADI    
11/10/2019 22:00  
  • Shamrock Rovers - Finn Harps
  • Maç Sonucu - W1
  •  
  1.21   HESAPLANMADI    
11/10/2019 21:45  
  • Cefn Druids AFC - Newtown AFC
  • Toplam Goller - Alt (2.5)
  •  
  2.30   HESAPLANMADI    
11/10/2019 21:45  
  • MVV Maastricht - SC Cambuur Leeuwarden
  • Her İki Takım da Gol Atar - Evet
  •  
  1.62   HESAPLANMADI    
11/10/2019 21:45  
  • Longford - Cabinteely
  • Her İki Takım da Gol Atar - Hayır
  •  
  1.95   HESAPLANMADI

 

ŞANS BİDEN YANA OLSUN 

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

BU  MAÇLARIN HEPSİNDE İY GOL  MS 2.5 ÜST 

Spain D4 12.10.2019 13:30 CD Villegas Comillas
Spain D4 12.10.2019 14:00 UD Tamaraceite Marino
UKR D2 12.10.2019 15:00 FK Avanhard Kramatorsk Hirnyk-Sport
GER Bbe 12.10.2019 15:00 Hessen Kassel Steinbach
GER OBW 12.10.2019 15:00 Pforzheim Villingen
GER OBW 12.10.2019 15:00 Goppinger SV Neckarsulmer Sport-Union
CZE CFL 12.10.2019 16:30 Domazlice Sokol Hostoun
SPA WD1 12.10.2019 17:00 Levante UD (w) Atletico de Madrid (w)
Spain D4 12.10.2019 17:45 Cultural de Durango Santutxu FC
UKR D2 12.10.2019 18:59 Volyn Cherkashchyna-Akademiya
Spain D4 12.10.2019 18:59 Villarreal C

Elche CF Ilicitano

 

SONUÇLAR 

CD Villegas    Comillas                      İY GOL MS 2.5 ÜST OK
UD Tamaraceite    Marino                        İY GOL MS 2.5 ÜST OK
FK Avanhard Kramatorsk    Hirnyk-Sport          İY GOL  OK  2.5 ÜST KAYBETTİ 
Hessen Kassel    Steinbach                     İY GOL  OK  2.5 ÜST KAYBETTİ 
Goppinger SV    Neckarsulmer Sport-Union      İY GOL MS 2.5 ÜST OK
Domazlice    Sokol Hostoun                 İY GOL MS 2.5 ÜST OK
Levante UD (w)    Atletico de Madrid (w)        KAYBETTİ
Cultural de Durango    Santutxu FC           KAYBETTİ
Volyn    Cherkashchyna-Akademiya               İY GOL MS 2.5 ÜST OK
Villarreal C    Elche CF Ilicitano            KAYBETTİ
 

 

ŞANS BİZDEN YANA OLSUN ...

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spain D4    12.10.2019 13:15    Silva SD    Deportivo Ourense
Spain D4    12.10.2019 13:30    CD Villegas    Comillas
CZE CFL    12.10.2019 14:00    SK Rakovnik    SK Motorlet Praha
Spain D4    12.10.2019 14:00    UD Tamaraceite    Marino
FIN WD1    12.10.2019 14:00    Y Ilves (W)    ONS (w)
CHA D2    12.10.2019 14:30    Zibo Sunday    Sichuan Jiuniu
SWE D3    12.10.2019 15:00    Angelholms FF    Hittarps IK
SWE D3    12.10.2019 15:00    BK Olympic    IS Halmia
UKR D2    12.10.2019 15:00    FK Avanhard Kramatorsk    Hirnyk-Sport
UKR D2    12.10.2019 15:00    FC Mynai    Rukh Vynnyky
GER Bbe    12.10.2019 15:00    Hessen Kassel    Steinbach
GER OBW    12.10.2019 15:00    Eintracht Trier    Hertha Wiesbach
GER OBW    12.10.2019 15:00    Pforzheim    Villingen
GER OBW    12.10.2019 15:00    DJK Gebenbach    Bayern Hof
GER OBW    12.10.2019 15:00    Meiendorfer SV    FC Teutonia 05
GER OBW    12.10.2019 15:00    TSV Landsberg    FC Pipinsried
GER OBW    12.10.2019 15:00    Sandhausen II    Rielasingen Arlen
GER OBW    12.10.2019 15:00    Goppinger SV    Neckarsulmer Sport-Union
GER OBW    12.10.2019 15:00    FV Ravensburg    SV Linx
GER OBW    12.10.2019 15:00    Sportfreunde Dorfmerkingen    SV Oberachern
CZE U19    12.10.2019 15:00    Marila Pribram U19    MFK Karvina U19
FRA WD1    12.10.2019 15:30    Marseille (w)    FC Metz (w)
GER OBW    12.10.2019 15:30    Freiburger FC    VfB Stuttgart II
GER OBW    12.10.2019 15:30    FC Karbach    Engers
HOL D3    12.10.2019 15:30    AFC    ASWH
CZE CFL    12.10.2019 16:00    Vrchovina    Slovacko II
CZE CFL    12.10.2019 16:00    Uhersky Brod    Otrokovice
CZE CFL    12.10.2019 16:00    Dolni Benesov    Sigma Olomouc B
GER Bbe    12.10.2019 16:00    Rot-Weiss Hadamar    Waldgirmes
GER OBW    12.10.2019 16:00    SV Donaustauf    Türkspor Augsburg
CZE CFL    12.10.2019 16:30    Domazlice    Sokol Hostoun
CZE CFL    12.10.2019 16:30    Zivanice    Teplice B
GER OBW    12.10.2019 16:30    Hassia Bingen    TuS Koblenz
GER OBW    12.10.2019 16:30    Kaiserslautern (Youth)    TUS Mechtersheim
GER OBW    12.10.2019 16:30    VfR Wormatia Worms    FV Diefflen
GER OBW    12.10.2019 16:30    Arminia Ludwigshafen    Gonsenheim
HOL D3    12.10.2019 16:30    TEC    Katwijk
UKR D2    12.10.2019 17:00    Chernomorets Odessa    Metalist 1925 Kharkiv
Spain D4    12.10.2019 17:00    Santa Catalina Atletico    CD Binissalem
GER OBW    12.10.2019 17:00    BSV Kickers Emden    TuS Bersenbruck
SPA WD1    12.10.2019 17:00    Levante UD (w)    Atletico de Madrid (w)
Spain D4    12.10.2019 17:45    Cultural de Durango    Santutxu FC
Spain D4    12.10.2019 18:00    Novelda CF    CD Alcoyano
FIN WD1    12.10.2019 18:00    Aland United (w)    HJK Helsinki (w)
GER OBW    12.10.2019 18:30    FV Dudenhofen    TSV Schott Mainz
UKR D2    12.10.2019 18:59    Volyn    Cherkashchyna-Akademiya
Spain D4    12.10.2019 18:59    Villarreal C    Elche CF Ilicitano
Spain D4    12.10.2019 19:30    Polvorin    CD Barco
Spain D4    12.10.2019 19:30    CD Ardoi Draw    CD Cortes
ALG D2    12.10.2019 20:00    AS Khroub    OM Arzew
ALG D2    12.10.2019 20:00    MO Bejaia    JSM Bejaia
BEL FAD    12.10.2019 21:00    FCV Dender EH    Thes Sport
BEL FAD    12.10.2019 21:00    Lierse Kempenzonen    KSK Heist
BRA SPC    13.10.2019 00:00    Ferroviaria SP    Sao Caetano
HON D1    13.10.2019 00:30    Marathon    Platense
BRA LNA    13.10.2019 02:00    Plaza Amador    Alianza FC (PAN)

BU LİSTEDEN SEÇME YAPILMASINI ÖNERİRİM  TEKLİ VEYA KOMBİN  İY  GOL  MS  1.5  VE 2.5 ÜST 

ŞANS BİZDEN YANA OLSUN....

Spain D4    12.10.2019 13:15    Silva SD    Deportivo Ourense         İY GOL  OK   2.5 ÜST KAYBETTİ
Spain D4    12.10.2019 13:30    CD Villegas    Comillas               İY GOL  OK   2.5 ÜST OK 
CZE CFL    12.10.2019 14:00    SK Rakovnik    SK Motorlet Praha       İY GOL  OK   2.5 ÜST OK
Spain D4    12.10.2019 14:00    UD Tamaraceite    Marino              İY GOL  OK   2.5 ÜST OK
FIN WD1    12.10.2019 14:00    Y Ilves (W)    ONS (w)                 İY GOL  OK   2.5 ÜST OK
CHA D2    12.10.2019 14:30    Zibo Sunday    Sichuan Jiuniu           İY GOL  NO   2.5 ÜST OK
SWE D3    12.10.2019 15:00    Angelholms FF    Hittarps IK            İY GOL  NO   2.5 
SWE D3    12.10.2019 15:00    BK Olympic    IS Halmia                 İY GOL  OK   2.5 ÜST OK
UKR D2    12.10.2019 15:00    FK Avanhard Kramatorsk    Hirnyk-Sport  İY GOL  OK   2.5 ÜST KAYBETTİ
UKR D2    12.10.2019 15:00    FC Mynai    Rukh Vynnyky                İY GOL  NO   2.5 ÜST KAYBETTİ
GER Bbe    12.10.2019 15:00    Hessen Kassel    Steinbach             İY GOL  OK   2.5 ÜST KAYBETTİ
GER OBW    12.10.2019 15:00    Eintracht Trier    Hertha Wiesbach     İY GOL  NO   2.5 2.5 ÜST OK
GER OBW    12.10.2019 15:00    Pforzheim      Villingen               İY GOL  NO   2.5 ÜST KAYBETTİ
GER OBW    12.10.2019 15:00    DJK Gebenbach    Bayern Hof            İY GOL  OK   2.5 ÜST OK
GER OBW    12.10.2019 15:00    Meiendorfer SV    FC Teutonia 05       İY GOL  OK   2.5 ÜST OK
GER OBW    12.10.2019 15:00    TSV Landsberg    FC Pipinsried         İY GOL  OK   2.5 ÜST OK
GER OBW    12.10.2019 15:00    Sandhausen II    Rielasingen Arlen     İY GOL  OK   2.5 ÜST KAYBETTİ
GER OBW    12.10.2019 15:00    Goppinger SV    Neckarsulmer Sport-Union İY GOL  OK   2.5 ÜST OK
GER OBW    12.10.2019 15:00    FV Ravensburg    SV Linx               İY GOL  OK   2.5 ÜST OK
GER OBW    12.10.2019 15:00    Sportfreunde Dorfmerkingen    SV Oberachern  İY GOL  OK   2.5 ÜST OK
CZE U19    12.10.2019 15:00    Marila Pribram U19    MFK Karvina U19  İY GOL  OK   2.5  ÜST OK
FRA WD1    12.10.2019 15:30    Marseille (w)    FC Metz (w)           İY GOL  OK   2.5  ÜST OK
GER OBW    12.10.2019 15:30    Freiburger FC    VfB Stuttgart II      İY GOL  OK   2.5  ÜST KAYBETTİ
GER OBW    12.10.2019 15:30    FC Karbach    Engers                   İY GOL  NO   2.5  ÜST OK
HOL D3    12.10.2019 15:30     AFC    ASWH                            İY GOL  OK   2.5  ÜST OK
CZE CFL    12.10.2019 16:00    Vrchovina    Slovacko II               İY GOL  OK   2.5  ÜST KAYBETTİ
CZE CFL    12.10.2019 16:00    Uhersky Brod    Otrokovice             İY GOL  OK   2.5  ÜST OK
CZE CFL    12.10.2019 16:00    Dolni Benesov    Sigma Olomouc B       İY GOL  OK   2.5  ÜST OK
GER Bbe    12.10.2019 16:00    Rot-Weiss Hadamar    Waldgirmes        İY GOL  OK   2.5  ÜST KAYBETTİ
GER OBW    12.10.2019 16:00    SV Donaustauf    Türkspor Augsburg     İY GOL  OK   2.5  ÜST KAYBETTİ
CZE CFL    12.10.2019 16:30    Domazlice    Sokol Hostoun             İY GOL  OK   2.5  ÜST OK
CZE CFL    12.10.2019 16:30    Zivanice    Teplice B                  İY GOL  OK   2.5  ÜST OK
GER OBW    12.10.2019 16:30    Hassia Bingen    TuS Koblenz           İY GOL  OK   2.5  ÜST OK
GER OBW    12.10.2019 16:30    Kaiserslautern (Youth)    TUS Mechtersheim  İY GOL  OK   2.5  ÜST KAYBETTİ
GER OBW    12.10.2019 16:30    VfR Wormatia Worms    FV Diefflen      İY GOL  OK   2.5  ÜST OK
GER OBW    12.10.2019 16:30    Arminia Ludwigshafen    Gonsenheim     İY GOL  OK   2.5  ÜST OK
HOL D3    12.10.2019 16:30     TEC    Katwijk                         İY GOL  OK   2.5  ÜST KAYBETTİ
UKR D2    12.10.2019 17:00    Chernomorets Odessa    Metalist 1925 Kharkiv      KAYBETTİ 
Spain D4    12.10.2019 17:00    Santa Catalina Atletico    CD Binissalem        KAYBETTİ
GER OBW    12.10.2019 17:00    BSV Kickers Emden    TuS Bersenbruck             BULAMADIM
SPA WD1    12.10.2019 17:00    Levante UD (w)    Atletico de Madrid (w)         KAYBETTİ
Spain D4    12.10.2019 17:45    Cultural de Durango    Santutxu FC              KAYBETTİ
Spain D4    12.10.2019 18:00    Novelda CF    CD Alcoyano              İY GOL  OK   2.5  ÜST KAYBETTİ
FIN WD1    12.10.2019 18:00    Aland United (w)    HJK Helsinki (w)    İY GOL  OK   2.5  ÜST OK
GER OBW    12.10.2019 18:30    FV Dudenhofen    TSV Schott Mainz       İY GOL  OK   2.5  ÜST KAYBETTİ
UKR D2    12.10.2019 18:59    Volyn    Cherkashchyna-Akademiya         İY GOL  OK   2.5  ÜST OK
Spain D4    12.10.2019 18:59    Villarreal C    Elche CF Ilicitano              KAYBETTİ
Spain D4    12.10.2019 19:30    Polvorin    CD Barco                   İY GOL  OK   2.5  ÜST OK
Spain D4    12.10.2019 19:30    CD Ardoi Draw    CD Cortes                      KAYBETTİ
ALG D2    12.10.2019 20:00    AS Khroub    OM Arzew                             KAYBETTİ
ALG D2    12.10.2019 20:00    MO Bejaia    JSM Bejaia                  İY GOL  OK   2.5  ÜST KAYBETTİ
            DEVAM EDİYOR İLK YARILARI 
BEL FAD    12.10.2019 21:00    FCV Dender EH    Thes Sport   
BEL FAD    12.10.2019 21:00    Lierse Kempenzonen    KSK Heist
              GECE  MAÇLARI 
BRA SPC    13.10.2019 00:00    Ferroviaria SP    Sao Caetano
HON D1    13.10.2019 00:30    Marathon    Platense
BRA LNA    13.10.2019 02:00    Plaza Amador    Alianza FC (PAN)

TOPLAM  56 ANALİZ  
7 MAÇTA HİÇ GOL ÇIKMADI ŞAŞRTICI  OLDU BU DURUM!!!!
6 MAÇTA İY GOL ÇIKMAMIŞ 
37 MAÇTA İY GOL  OLMUŞ  VE 1.5 ÜST ÇIKMIŞ 
15 MAÇTA 2.5 ÜST OLMAMIŞ 
BİR MAÇ SONUCUNU  BULAMDIM????

GERİ KALAN MAÇLARIN SONUÇLARI BEKLEMEDE.....
ANALİZ İÇİN YORUM  VE BEĞENİ SİZLERE KALMIŞ....
 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

Bu siteyi kullanarak, Terms of Use kabul etmiş olursunuz.