Jump to content
Duyuru
  • Forum kurallarını okumadan forumda mesaj atmayınız. Üye olduysanız kuralları kabul etmişsiniz demektir. Lütfen kuralları iyicene okuyun ve ona göre hareket edin.
  • Bet365 ve Bwin HT/FT oran arsivi (Bet365 and Bwin HT/ft) 29.08.2019 güncellemesi yapıldı
PatronBey

WEBHARVY İLE EXCEL YAPIMI HKK.

Recommended Posts

ARKADAŞLAR MERHABALAR... 

ÖNCELİKLE HERKESE KOLAY GELSIN BOL ŞANSLAR. 

WEBHARVY İLE MS İY 2. YARI ACILIS KAPANIŞ VE OVER 0.5 1.5 2.5 UNDER O.5 1.5 2.5 ÜST KG ORANLARI İLE Bİ EXCEL YAPMA ŞANSIMIZ VAR MIDIR ? 

VAR İSE YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ ? YOKSA ELLE MI YAZMAK ZORUNDAYIZ  ? 

CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKUR EDERİM.

yapılır ama maçları çekmesi uzun sürüyor zamanını alabilir abi mesela forumdaki bet 365/bwin htft excelini kendim güncelliyorum ama uzun sürüyo artık yapmıcam elle yazmaya gerek yok kodla yapılıyo 

Edited by eternall
  • Thanks 1

eternall, 4 dakika önce yazdı:

yapılır ama maçları çekmesi uzun sürüyor zamanını alabilir abi mesela forumdaki bet 365/bwin htft excelini kendim güncelliyorum ama uzun sürüyo artık yapmıcam elle yazmaya gerek yok kodla yapılıyo 

tamam ozaman bana o kodları atabilir misin rica etsem kardeşim ? 

tam olarak istedigim excel şu şekilde olmalı.  lig,maç günü, ms açılış kapanış, iy acılış kapanış, 2. yarı acılış kapanış, over 0.5 1.5 2.5 under 0.5 1.5 2.5 ve iy 0.5 1.5 2.5 over underı son olarakta bts yani karsılıklı gol var yok oranlarını kodlarla cekmek istiyorum rica etsem atabilir misin ? özelden veya buradan.. 

PatronBey, 3 dakika önce yazdı:

tamam ozaman bana o kodları atabilir misin rica etsem kardeşim ? 

tam olarak istedigim excel şu şekilde olmalı.  lig,maç günü, ms açılış kapanış, iy acılış kapanış, 2. yarı acılış kapanış, over 0.5 1.5 2.5 under 0.5 1.5 2.5 ve iy 0.5 1.5 2.5 over underı son olarakta bts yani karsılıklı gol var yok oranlarını kodlarla cekmek istiyorum rica etsem atabilir misin ? özelden veya buradan.. 

Akşama doğru yazsam olur deme abi şuan işlerim varda o yüzden

• Thanks 1

eternall, 1 dakika önce yazdı:

Akşama doğru yazsam olur deme abi şuan işlerim varda o yüzden

olur ama münkünse unutma olur mu :) ben sana örnek excel resmi atıyım buraya senin kafanda istedıgım excel tarzı daha rahat oluşur.. 

Aklına takılan yer olursa sorabilirsin. 

tüm yazdıklarımın acılış ve kapanış oranları gerekli sadece. bide canının saglıgı yeterli 😉 

Screenshot_1.png

PatronBey, 38 dakika önce yazdı:

tüm yazdıklarımın acılış ve kapanış oranları gerekli sadece. bide canının saglıgı yeterli 😉 

Screenshot_1.png

Abi işim erken bitti buyur bunlar kodlar buda maç   İD'si :id="([^"]*)    Site :flashscore 

Oddsportalın da yapabilirim nowgoalinde yapabilirim goalooyuda yapabilirim zaten bu siteler fazla kod gerektirmiyor ama flashscore gerektiriyor 

Yeni Metin Belgesi (2).txt Yeni Metin Belgesi (4).txt

• Like 2

PatronBey, 51 dakika önce yazdı:

Screenshot_1.png

gün-tarih-ilkyarı skoru-maç sonu skoru-lig bunlara kod gerekmez onların üstüne tıklayıp yapmalısın abi maç id'sini çekerken settings-advanced miner options-sırasıyla 4-10-1 olacak çektikten sonra 4-5-2 yapacaksın 

• Thanks 1

eternall, 8 saat önce yazdı:

ne dosyayla ne de videoyla alakam yok bu arada, dosyayı paylaşan kanal sahibi onuda tanımam etmem reklam olmasın

webhary'i nasıl nerden öğrenirim. banada yardımcı olurmusun tşkler

eternall, 03.09.2019 - 16:13 yazdı:

gün-tarih-ilkyarı skoru-maç sonu skoru-lig bunlara kod gerekmez onların üstüne tıklayıp yapmalısın abi maç id'sini çekerken settings-advanced miner options-sırasıyla 4-10-1 olacak çektikten sonra 4-5-2 yapacaksın 

valla hic bişi anlamadım desem yeridir yani. 

daha basit anlatma veya video cekme şansın var mı ? 

timsah16, Bir saat önce yazdı:

https://www.youtube.com/watch?v=m8ImIFS7_tg

Ben kullanımını burdan öğrendim arkadaş da bütün kodları vermiş bülten çekme ve verileri çekmeyi izleyip rahatlıkla yapabilirsiniz anca hem uzun sürüyor hemde sıkıcı oluyor belli bir süre sonra

kardeş yapımı öğrendim.iyi güzelde ingiltere liginin ilk 4 haftasını çekiyor şuan. 1 gün sürer mi bu ne böyle ?

PatronBey, 1 saat önce yazdı:

valla hic bişi anlamadım desem yeridir yani. 

daha basit anlatma veya video cekme şansın var mı ? 

Yazıyla anlatmam imkansız yukarda video linki verdiğim sayfadan bakıp öğrenebilirsiniz başka türlü zor

tcmaiddaa, 3 dakika önce yazdı:

kardeş yapımı öğrendim.iyi güzelde ingiltere liginin ilk 4 haftasını çekiyor şuan. 1 gün sürer mi bu ne böyle ?

yok ben 250-300 maçı 2-3 saatte bitiridm sen kaç tane oran çekiyosun ona göre süre söyleyebilirim

eternall, Şimdi yazdı:

yok ben 250-300 maçı 2-3 saatte bitiridm sen kaç tane oran çekiyosun ona göre süre söyleyebilirim

ö.m attım

timsah16, Bir saat önce yazdı:

https://www.youtube.com/watch?v=m8ImIFS7_tg

Ben kullanımını burdan öğrendim arkadaş da bütün kodları vermiş bülten çekme ve verileri çekmeyi izleyip rahatlıkla yapabilirsiniz anca hem uzun sürüyor hemde sıkıcı oluyor belli bir süre sonra

kesinlikle çok uzun sürüyo ve değer mi değmez mi meçhul zamanı olan yapabilir

Westland, 3 dakika önce yazdı:

olmuyor,videoda fix dosyasinin icinde webharvynin botu var indirdim ben indirdigimde fixe tikliyorsun icinde bot flan yok

image.thumb.png.b1364b26766f4cd87ec0bb3fe60af29a.png

şimdi videoyu izledim keşke sende arkadaşımızın attığı videoyu izleseydin. adam ona tıklayın demiyor kopyaladığı dosya konumuna yapıştırın sonra çalıştırın diyor. Birazcık dikkat etsek yapıcaz herşeyi.

• Like 1

Westland, 2 dakika önce yazdı:

kardes izlemedigimi nerden bilyrsn? calismiyor,cok biliyorsan teamwiever vereyim dene bakalim oluyormu? belki ben hataliyim

birincisi üslubumuza dikkat edelim. 

ikincisi anlattığın şeye göre alakasız işler yapmışsın. Bot diye birşeyden bahsetmemişler. Herkesin çalıştırıpta sadece sende sorunu olan bir konuda sorun sendedir. Bence video yu bir daha izle ondan sonra yapamazsan yardımcı olmaya çalışırım.

birincisi sen soylemeden ben yanlis ifade sekli diye yorumumu duzeltdim,dogru tarzda konusmadigimi farkettm ztn, videoyu izledm gerektigi gibi yapyrm ama simdide setup acilmiyor finish e kadar geliyor ama acilmiyor