Jump to content

Hoşgeldiniz!

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim yapmaz?

Ancak reklam geliri olmadan, bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Duyuru
  • Forum kurallarını okumadan forumda mesaj atmayınız. Üye olduysanız kuralları kabul etmişsiniz demektir. Lütfen kuralları iyicene okuyun ve ona göre hareket edin!!!
  • "Mix Kombine Kuponlar" bölümünde paylaşılan kuponların daha sonra maç sonuçlarını da paylaşırsak bilgi kirliliğini önlemiş oluruz. Paylaşım yapan arkadaşlardan ricamdır.

NASEK68

►Moderatör◄
  • Content Count

    256
  • Joined

  • Days Won

    14

NASEK68 last won the day on March 1

NASEK68 had the most liked content!

Community Reputation

231 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. KENDİ FORMÜLÜMLE YENİ YAPTIĞIM EXCEL ANALİZLERİM VAR TEST AŞAMASINDADIR YİNEDE SONUÇLAR FEN DEĞİL GİBİ!!! TODAY ANALYSIS MY EXCEL FORMULES.xlsx
  2. EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM.
  3. KENDİ KELLY KRİTERLERİME GÖRE 1.5 ÜST 2.5 ÜST ANALİZİM
  4. HERKESE MERHABA VE BOL ŞANSLAR DİLERİM. 15 KASIM 19 ANALİZİM RESİM BİRDEKİ SİSTEM ALT ÜST ANALİZİMDİR. BUDA HER ZAMANKİ KULLANDIĞIM SİSTEM ANALİZİMDİR GENELLİKLE BU MAÇLARIN %88 DE GOL ÇIKAR VE İY 0.5 ÜST MS 1.5 ÜST VE 2.5 ÜST BİTER . ŞANS BİZDEN YANA OLSUN. ISR CL 15/11/2019 13:30 Hapoel Qalansawe(N) MS Tseirey Taybe IRN D1 15/11/2019 14:00 Khouneh Be Khouneh Qashqai Shiraz IRN D1 15/11/2019 14:00 Damash Gilan FC Sepidrood Rasht IRN D1 15/11/2019 14:00 Oxin Alborz Mes Rafsanjan IRN D1 15/11/2019 14:00 Khooshe Talaee Sana Saveh Navad Urmia IRN D1 15/11/2019 14:00 Persepolis Pakdasht Shahrdari Tabriz IRN D1 15/11/2019 14:00 Arman Gohar Sirjan Shahrdary Arak IRN D1 15/11/2019 14:00 Fajr Sepasi Baderan Tehran FC IRN D1 15/11/2019 14:00 Mes krman Esteghlal Khozestan ISR D3 15/11/2019 14:00 Hapoel Asi Gilboa Hapoel Ironi Baka El Garbiya ISR CL 15/11/2019 14:00 MS Ironi Kuseife SC Beer Sheva INT FRL 15/11/2019 14:45 Uzbekistan U23(N) Jordan U23 INT FRL 15/11/2019 14:45 Korea U23(N) Bahrain U23 INT CF 15/11/2019 15:00 Diosgyor VTK Backa Topola ARG RESL 15/11/2019 15:00 CA Aldosivi Reserves CA Independiente Reserves ROM D3 15/11/2019 15:00 CS Universitatea Craiova B CSM Flacara Moreni ROM D3 15/11/2019 15:00 CS Balotesti CSS Islla Te Nagh ROM D3 15/11/2019 15:00 Unirea Bascov ACS Vedita Colonesti MS ROM D3 15/11/2019 15:00 FC Voluntari II AFC Progresul Spartac Bucuresti ROM D3 15/11/2019 15:00 Odorheiu Secuiesc FC Zalau ROM D3 15/11/2019 15:00 Inainte Modelu Tunari UAE D1 15/11/2019 15:40 Al Arabi(UAE) Emirates Club UPL 15/11/2019 16:00 Ma Lu Wakiso Giants FC Burundi League 15/11/2019 16:00 Bujumbura City Vitalo UPL 15/11/2019 16:30 Mbarara City Kyetume ENG U23 D1 15/11/2019 17:00 Queens Park Rangers U23 Coventry City U23 INT FRL 15/11/2019 18:00 Syria U23(N) Iraq U23 CZE CFL 15/11/2019 18:59 Teplice B Chlumec nad Cidlinou INT CF 15/11/2019 20:30 Holland U20 Czech Republic U20 AUS D3 15/11/2019 21:00 Ask-bsc Bruck/leitha ASK Ebreichsdorf AUS D3 15/11/2019 21:00 SV Mattersburg Amateure SC Mannsdorf GER OBW 15/11/2019 21:00 Bramfelder SV Uhlenhorster SC Paloma POL D2 15/11/2019 21:10 Widzew lodz Gryf Wejherowo AUS D3 15/11/2019 21:30 Wiener SC Karabakh Vienna GER OBW 15/11/2019 21:30 Hamm United TSV Buchholz 08 GER OBW 15/11/2019 21:30 TuS Osdorf Meiendorfer SV GER OBW 15/11/2019 21:30 Carl Zeiss Jena II SG Union Sandersdorf GER Bbe 15/11/2019 22:00 Hessen Dreieich VfB Ginsheim GER Bbe 15/11/2019 22:00 Bad Vilbel FC Hanau 93 GER OBW 15/11/2019 22:00 Hamburger SV III FC Teutonia 05 GER OBW 15/11/2019 22:00 Hurth Fortuna Cologne II GER OBW 15/11/2019 22:00 FC Suderelbe SC Concordia Hamburg WAL FAWC 15/11/2019 22:30 Goytre Utd Caerau Ely WAL FAWC 15/11/2019 22:30 Briton Ferry Athletic Pontypridd WAL FAWC 15/11/2019 22:30 Llanelli Undy Athletic NIR CH 15/11/2019 22:45 Ballyclare Comrades Portadown ADT M 15/11/2019 23:00 Deportivo Paraguayo CA Lugano Spain D4 16/11/2019 00:00 CD Buzanada Atletico Tacoronte MEX D3 16/11/2019 00:00 CD Cruz Azul Hidalgo Yalmakan FC ARKADAŞLAR DEĞERLENDİRENLER OLDUYSA HAYIRLI OLSUN YUKARIDAKİ MAÇ SONUÇLARINI PAYLAŞIYORUM ISR CL 15/11/2019 13:30 Hapoel Qalansawe(N) MS Tseirey Taybe İY 0-0 LOSE / MS 0-0 LOSE / LOSE / LOSE IRN D1 15/11/2019 14:00 Khouneh Be Khouneh Qashqai Shiraz İY 2-1 WİN / MS 3-2 WİN / WİN /WİN IRN D1 15/11/2019 14:00 Damash Gilan FC Sepidrood Rasht İY 1-0 WİN / MS 2-1 WİN / WİN / WİN IRN D1 15/11/2019 14:00 Oxin Alborz Mes Rafsanjan İY 0-0 LOSE / MS 1-1 LOSE / WİN / LOSE IRN D1 15/11/2019 14:00 Khooshe Talaee Sana Saveh Navad Urmia İY 0-0 LOSE / MS 0-1 LOSE / LOSE / LOSE IRN D1 15/11/2019 14:00 Persepolis Pakdasht Shahrdari Tabriz İY 0-0 LOSE / MS 2-0 LOSE / WİN / LOSE IRN D1 15/11/2019 14:00 Arman Gohar Sirjan Shahrdary Arak İY 0-0 LOSE / MS 0-0 LOSE / LOSE / LOSE IRN D1 15/11/2019 14:00 Fajr Sepasi Baderan Tehran FC İY 1-0 WİN / MS 1-1 WİN / WİN / LOSE IRN D1 15/11/2019 14:00 Mes krman Esteghlal Khozestan İY 0-0 LOSE / MS 1-0 LOSE / LOSE / LOSE ISR D3 15/11/2019 14:00 Hapoel Asi Gilboa Hapoel Ironi Baka El Garbiya İY 0-0 LOSE / MS 4-0 LOSE / WİN / WİN ISR CL 15/11/2019 14:00 MS Ironi Kuseife SC Beer Sheva İY 2-0 WİN / MS 4-0 WİN / WİN / WİN INT FRL 15/11/2019 14:45 Uzbekistan U23(N) Jordan U23 İY 1-0 WİN / MS 1-1 WİN / WİN / LOSE INT FRL 15/11/2019 14:45 Korea U23(N) Bahrain U23 İY 0-0 LOSE / MS 3-0 LOSE /WİN / WİN INT CF 15/11/2019 15:00 Diosgyor VTK Backa Topola MAÇ İPTAL OLDU ARG RESL 15/11/2019 15:00 - CA Aldosivi Reserves CA Independiente Reserves İY 0-0 LOSE / MS 2-1 LOSE / WİN / WİN ROM D3 15/11/2019 15:00 CS Universitatea Craiova B CSM Flacara Moreni İY 1-0 WİN / MS 2-0 WİN / WİN / LOSE ROM D3 15/11/2019 15:00 CS Balotesti CSS Islla Te Nagh İY 0-1 WİN / MS 0-2 WİN / WİN / LOSE ROM D3 15/11/2019 15:00 Unirea Bascov ACS Vedita Colonesti MS İY 0-1 WİN / MS 3-2 WİN / WİN / WİN ROM D3 15/11/2019 15:00 FC Voluntari II AFC Progresul Spartac Bucuresti İY 0-1 WİN / MS 0-3 WİN /WİN / WİN ROM D3 15/11/2019 15:00 Odorheiu Secuiesc FC Zalau İY 0-1 WİN / MS 0-1 WİN / LOSE / LOSE ROM D3 15/11/2019 15:00 Inainte Modelu Tunari İY 1-2 WİN / MS 3-4 WİN / WİN / WİN UAE D1 15/11/2019 15:40 Al Arabi(UAE) Emirates Club İY 0-0 LOSE / MS 0-0 LOSE / LOSE / LOSE UPL 15/11/2019 16:00 Ma Lu Wakiso Giants FC MAÇ İPTAL OLDU Burundi League 15/11/2019 16:00 Bujumbura City Vitalo İY 0-0 LOSE / MS 0-1 LOSE / LOSE / LOSE UPL 15/11/2019 16:30 Mbarara City Kyetume İY 0-0 LOSE / MS 2-0 LOSE / WİN ENG U23 D1 15/11/2019 17:00 Queens Park Rangers U23 Coventry City U23 İY 1-2 WİN / MS 1-2 WİN / WİN / WİN INT FRL 15/11/2019 18:00 Syria U23(N) Iraq U23 İY 0-2 WİN / MS 0-2 WİN / WİN / LOSE CZE CFL 15/11/2019 18:59 Teplice B Chlumec nad Cidlinou İY 1-1 WİN / MS 2-2 WİN / WİN / WİN INT CF 15/11/2019 20:30 Holland U20 Czech Republic U20 İY 0-2 WİN / MS 1-4 WİN / WİN / WİN AUS D3 15/11/2019 21:00 Ask-bsc Bruck/leitha ASK Ebreichsdorf İY 1-0 WİN / MS 1-0 WİN / LOSE / LOSE AUS D3 15/11/2019 21:00 SV Mattersburg Amateure SC Mannsdorf İY 2-1 WİN / MS 3-1 WİN / WİN / WİN GER OBW 15/11/2019 21:00 Bramfelder SV Uhlenhorster SC Paloma İY 0-0 LOSE / MS 2-1 LOSE / WİN / WİN POL D2 15/11/2019 21:10 Widzew lodz Gryf Wejherowo İY 1-0 WİN / MS 4-0 WİN / WİN WİN AUS D3 15/11/2019 21:30 Wiener SC Karabakh Vienna İY 2-2 WİN / MS 2-2 WİN / WİN / WİN GER OBW 15/11/2019 21:30 Hamm United TSV Buchholz 08 İY 1-0 WİN / MS 1-1 WİN / LOSE GER OBW 15/11/2019 21:30 TuS Osdorf Meiendorfer SV İY 2-0 WİN / MS 5-1 WİN / WİN / WİN GER OBW 15/11/2019 21:30 Carl Zeiss Jena II SG Union Sandersdorf İY 1-1 WİN / MS 2-1 WİN / wİN /WİN GER Bbe 15/11/2019 22:00 Hessen Dreieich VfB Ginsheim İY 1-0 WİN / MS 3-0 WİN / WİN / WİN GER Bbe 15/11/2019 22:00 Bad Vilbel FC Hanau 93 İY 0-0 LOSE / MS 0-0 LOSE / LOSE / LOSE GER OBW 15/11/2019 22:00 Hamburger SV III FC Teutonia 05 İY 0-1 WİN / MS 2-3 WİN /WİN /WİN GER OBW 15/11/2019 22:00 Hurth Fortuna Cologne II İY 1-0 WİN / MS 1-1 WİN /WİN /LOSE GER OBW 15/11/2019 22:00 FC Suderelbe SC Concordia Hamburg İY 1-2 WİN / MS 2-2 WİN / WİN / WİN WAL FAWC 15/11/2019 22:30 Goytre Utd Caerau Ely İY 1-0 WİN / MS 4-0 WİN / WİN /WİN WAL FAWC 15/11/2019 22:30 Briton Ferry Athletic Pontypridd İY 1-0 WİN / MS 3-0 WİN / WİN / WİN WAL FAWC 15/11/2019 22:30 Llanelli Undy Athletic İY 0-0 LOSE / MS 2-2 LOSE / WİN / WİN NIR CH 15/11/2019 22:45 Ballyclare Comrades Portadown İY 0-1 WİN / MS 0-1 WİN / LOSE / LOSE ADT M 15/11/2019 23:00 Deportivo Paraguayo CA Lugano İY 0-1 WİN / MS 0-2 WİN / WİN / WİN Spain D4 16/11/2019 00:00 CD Buzanada Atletico Tacoronte İY MEX D3 16/11/2019 00:00 CD Cruz Azul Hidalgo Yalmakan FC İY
  5. @alonewolff_ @Secill Faruk arkadaşlar forumdaki yetkili olan veya olmayan arkadaşlarımız piyasadaki en verimli excelleri paylaşıyoruz, paylaşıyorlar bunun üstüne üstlük deneme amaçlıda olsa paranızı kaptırmayın paylaştığımız exceller doğru analizleri doğru yapıldığında hepsinden ekmek çıkartırsınız hemde hiç bir ücret ödemeden emin olun exceller bir araçtır analiz ise kendinizin takım analizlerinize kalmış bir olaydır. şans sizden bizden yana olsun her daim.
  6. TEBRİKLER KARDEŞİM :))))))))))))))))) DEP BİR 1.5 ÜST TE ALAYDIN YA :))))))))))))
  7. Spain D4 12.10.2019 13:15 Silva SD Deportivo Ourense Spain D4 12.10.2019 13:30 CD Villegas Comillas CZE CFL 12.10.2019 14:00 SK Rakovnik SK Motorlet Praha Spain D4 12.10.2019 14:00 UD Tamaraceite Marino FIN WD1 12.10.2019 14:00 Y Ilves (W) ONS (w) CHA D2 12.10.2019 14:30 Zibo Sunday Sichuan Jiuniu SWE D3 12.10.2019 15:00 Angelholms FF Hittarps IK SWE D3 12.10.2019 15:00 BK Olympic IS Halmia UKR D2 12.10.2019 15:00 FK Avanhard Kramatorsk Hirnyk-Sport UKR D2 12.10.2019 15:00 FC Mynai Rukh Vynnyky GER Bbe 12.10.2019 15:00 Hessen Kassel Steinbach GER OBW 12.10.2019 15:00 Eintracht Trier Hertha Wiesbach GER OBW 12.10.2019 15:00 Pforzheim Villingen GER OBW 12.10.2019 15:00 DJK Gebenbach Bayern Hof GER OBW 12.10.2019 15:00 Meiendorfer SV FC Teutonia 05 GER OBW 12.10.2019 15:00 TSV Landsberg FC Pipinsried GER OBW 12.10.2019 15:00 Sandhausen II Rielasingen Arlen GER OBW 12.10.2019 15:00 Goppinger SV Neckarsulmer Sport-Union GER OBW 12.10.2019 15:00 FV Ravensburg SV Linx GER OBW 12.10.2019 15:00 Sportfreunde Dorfmerkingen SV Oberachern CZE U19 12.10.2019 15:00 Marila Pribram U19 MFK Karvina U19 FRA WD1 12.10.2019 15:30 Marseille (w) FC Metz (w) GER OBW 12.10.2019 15:30 Freiburger FC VfB Stuttgart II GER OBW 12.10.2019 15:30 FC Karbach Engers HOL D3 12.10.2019 15:30 AFC ASWH CZE CFL 12.10.2019 16:00 Vrchovina Slovacko II CZE CFL 12.10.2019 16:00 Uhersky Brod Otrokovice CZE CFL 12.10.2019 16:00 Dolni Benesov Sigma Olomouc B GER Bbe 12.10.2019 16:00 Rot-Weiss Hadamar Waldgirmes GER OBW 12.10.2019 16:00 SV Donaustauf Türkspor Augsburg CZE CFL 12.10.2019 16:30 Domazlice Sokol Hostoun CZE CFL 12.10.2019 16:30 Zivanice Teplice B GER OBW 12.10.2019 16:30 Hassia Bingen TuS Koblenz GER OBW 12.10.2019 16:30 Kaiserslautern (Youth) TUS Mechtersheim GER OBW 12.10.2019 16:30 VfR Wormatia Worms FV Diefflen GER OBW 12.10.2019 16:30 Arminia Ludwigshafen Gonsenheim HOL D3 12.10.2019 16:30 TEC Katwijk UKR D2 12.10.2019 17:00 Chernomorets Odessa Metalist 1925 Kharkiv Spain D4 12.10.2019 17:00 Santa Catalina Atletico CD Binissalem GER OBW 12.10.2019 17:00 BSV Kickers Emden TuS Bersenbruck SPA WD1 12.10.2019 17:00 Levante UD (w) Atletico de Madrid (w) Spain D4 12.10.2019 17:45 Cultural de Durango Santutxu FC Spain D4 12.10.2019 18:00 Novelda CF CD Alcoyano FIN WD1 12.10.2019 18:00 Aland United (w) HJK Helsinki (w) GER OBW 12.10.2019 18:30 FV Dudenhofen TSV Schott Mainz UKR D2 12.10.2019 18:59 Volyn Cherkashchyna-Akademiya Spain D4 12.10.2019 18:59 Villarreal C Elche CF Ilicitano Spain D4 12.10.2019 19:30 Polvorin CD Barco Spain D4 12.10.2019 19:30 CD Ardoi Draw CD Cortes ALG D2 12.10.2019 20:00 AS Khroub OM Arzew ALG D2 12.10.2019 20:00 MO Bejaia JSM Bejaia BEL FAD 12.10.2019 21:00 FCV Dender EH Thes Sport BEL FAD 12.10.2019 21:00 Lierse Kempenzonen KSK Heist BRA SPC 13.10.2019 00:00 Ferroviaria SP Sao Caetano HON D1 13.10.2019 00:30 Marathon Platense BRA LNA 13.10.2019 02:00 Plaza Amador Alianza FC (PAN) BU LİSTEDEN SEÇME YAPILMASINI ÖNERİRİM TEKLİ VEYA KOMBİN İY GOL MS 1.5 VE 2.5 ÜST ŞANS BİZDEN YANA OLSUN.... Spain D4 12.10.2019 13:15 Silva SD Deportivo Ourense İY GOL OK 2.5 ÜST KAYBETTİ Spain D4 12.10.2019 13:30 CD Villegas Comillas İY GOL OK 2.5 ÜST OK CZE CFL 12.10.2019 14:00 SK Rakovnik SK Motorlet Praha İY GOL OK 2.5 ÜST OK Spain D4 12.10.2019 14:00 UD Tamaraceite Marino İY GOL OK 2.5 ÜST OK FIN WD1 12.10.2019 14:00 Y Ilves (W) ONS (w) İY GOL OK 2.5 ÜST OK CHA D2 12.10.2019 14:30 Zibo Sunday Sichuan Jiuniu İY GOL NO 2.5 ÜST OK SWE D3 12.10.2019 15:00 Angelholms FF Hittarps IK İY GOL NO 2.5 SWE D3 12.10.2019 15:00 BK Olympic IS Halmia İY GOL OK 2.5 ÜST OK UKR D2 12.10.2019 15:00 FK Avanhard Kramatorsk Hirnyk-Sport İY GOL OK 2.5 ÜST KAYBETTİ UKR D2 12.10.2019 15:00 FC Mynai Rukh Vynnyky İY GOL NO 2.5 ÜST KAYBETTİ GER Bbe 12.10.2019 15:00 Hessen Kassel Steinbach İY GOL OK 2.5 ÜST KAYBETTİ GER OBW 12.10.2019 15:00 Eintracht Trier Hertha Wiesbach İY GOL NO 2.5 2.5 ÜST OK GER OBW 12.10.2019 15:00 Pforzheim Villingen İY GOL NO 2.5 ÜST KAYBETTİ GER OBW 12.10.2019 15:00 DJK Gebenbach Bayern Hof İY GOL OK 2.5 ÜST OK GER OBW 12.10.2019 15:00 Meiendorfer SV FC Teutonia 05 İY GOL OK 2.5 ÜST OK GER OBW 12.10.2019 15:00 TSV Landsberg FC Pipinsried İY GOL OK 2.5 ÜST OK GER OBW 12.10.2019 15:00 Sandhausen II Rielasingen Arlen İY GOL OK 2.5 ÜST KAYBETTİ GER OBW 12.10.2019 15:00 Goppinger SV Neckarsulmer Sport-Union İY GOL OK 2.5 ÜST OK GER OBW 12.10.2019 15:00 FV Ravensburg SV Linx İY GOL OK 2.5 ÜST OK GER OBW 12.10.2019 15:00 Sportfreunde Dorfmerkingen SV Oberachern İY GOL OK 2.5 ÜST OK CZE U19 12.10.2019 15:00 Marila Pribram U19 MFK Karvina U19 İY GOL OK 2.5 ÜST OK FRA WD1 12.10.2019 15:30 Marseille (w) FC Metz (w) İY GOL OK 2.5 ÜST OK GER OBW 12.10.2019 15:30 Freiburger FC VfB Stuttgart II İY GOL OK 2.5 ÜST KAYBETTİ GER OBW 12.10.2019 15:30 FC Karbach Engers İY GOL NO 2.5 ÜST OK HOL D3 12.10.2019 15:30 AFC ASWH İY GOL OK 2.5 ÜST OK CZE CFL 12.10.2019 16:00 Vrchovina Slovacko II İY GOL OK 2.5 ÜST KAYBETTİ CZE CFL 12.10.2019 16:00 Uhersky Brod Otrokovice İY GOL OK 2.5 ÜST OK CZE CFL 12.10.2019 16:00 Dolni Benesov Sigma Olomouc B İY GOL OK 2.5 ÜST OK GER Bbe 12.10.2019 16:00 Rot-Weiss Hadamar Waldgirmes İY GOL OK 2.5 ÜST KAYBETTİ GER OBW 12.10.2019 16:00 SV Donaustauf Türkspor Augsburg İY GOL OK 2.5 ÜST KAYBETTİ CZE CFL 12.10.2019 16:30 Domazlice Sokol Hostoun İY GOL OK 2.5 ÜST OK CZE CFL 12.10.2019 16:30 Zivanice Teplice B İY GOL OK 2.5 ÜST OK GER OBW 12.10.2019 16:30 Hassia Bingen TuS Koblenz İY GOL OK 2.5 ÜST OK GER OBW 12.10.2019 16:30 Kaiserslautern (Youth) TUS Mechtersheim İY GOL OK 2.5 ÜST KAYBETTİ GER OBW 12.10.2019 16:30 VfR Wormatia Worms FV Diefflen İY GOL OK 2.5 ÜST OK GER OBW 12.10.2019 16:30 Arminia Ludwigshafen Gonsenheim İY GOL OK 2.5 ÜST OK HOL D3 12.10.2019 16:30 TEC Katwijk İY GOL OK 2.5 ÜST KAYBETTİ UKR D2 12.10.2019 17:00 Chernomorets Odessa Metalist 1925 Kharkiv KAYBETTİ Spain D4 12.10.2019 17:00 Santa Catalina Atletico CD Binissalem KAYBETTİ GER OBW 12.10.2019 17:00 BSV Kickers Emden TuS Bersenbruck BULAMADIM SPA WD1 12.10.2019 17:00 Levante UD (w) Atletico de Madrid (w) KAYBETTİ Spain D4 12.10.2019 17:45 Cultural de Durango Santutxu FC KAYBETTİ Spain D4 12.10.2019 18:00 Novelda CF CD Alcoyano İY GOL OK 2.5 ÜST KAYBETTİ FIN WD1 12.10.2019 18:00 Aland United (w) HJK Helsinki (w) İY GOL OK 2.5 ÜST OK GER OBW 12.10.2019 18:30 FV Dudenhofen TSV Schott Mainz İY GOL OK 2.5 ÜST KAYBETTİ UKR D2 12.10.2019 18:59 Volyn Cherkashchyna-Akademiya İY GOL OK 2.5 ÜST OK Spain D4 12.10.2019 18:59 Villarreal C Elche CF Ilicitano KAYBETTİ Spain D4 12.10.2019 19:30 Polvorin CD Barco İY GOL OK 2.5 ÜST OK Spain D4 12.10.2019 19:30 CD Ardoi Draw CD Cortes KAYBETTİ ALG D2 12.10.2019 20:00 AS Khroub OM Arzew KAYBETTİ ALG D2 12.10.2019 20:00 MO Bejaia JSM Bejaia İY GOL OK 2.5 ÜST KAYBETTİ DEVAM EDİYOR İLK YARILARI BEL FAD 12.10.2019 21:00 FCV Dender EH Thes Sport BEL FAD 12.10.2019 21:00 Lierse Kempenzonen KSK Heist GECE MAÇLARI BRA SPC 13.10.2019 00:00 Ferroviaria SP Sao Caetano HON D1 13.10.2019 00:30 Marathon Platense BRA LNA 13.10.2019 02:00 Plaza Amador Alianza FC (PAN) TOPLAM 56 ANALİZ 7 MAÇTA HİÇ GOL ÇIKMADI ŞAŞRTICI OLDU BU DURUM!!!! 6 MAÇTA İY GOL ÇIKMAMIŞ 37 MAÇTA İY GOL OLMUŞ VE 1.5 ÜST ÇIKMIŞ 15 MAÇTA 2.5 ÜST OLMAMIŞ BİR MAÇ SONUCUNU BULAMDIM???? GERİ KALAN MAÇLARIN SONUÇLARI BEKLEMEDE..... ANALİZ İÇİN YORUM VE BEĞENİ SİZLERE KALMIŞ....
  8. BU MAÇLARIN HEPSİNDE İY GOL MS 2.5 ÜST Spain D4 12.10.2019 13:30 CD Villegas Comillas Spain D4 12.10.2019 14:00 UD Tamaraceite Marino UKR D2 12.10.2019 15:00 FK Avanhard Kramatorsk Hirnyk-Sport GER Bbe 12.10.2019 15:00 Hessen Kassel Steinbach GER OBW 12.10.2019 15:00 Pforzheim Villingen GER OBW 12.10.2019 15:00 Goppinger SV Neckarsulmer Sport-Union CZE CFL 12.10.2019 16:30 Domazlice Sokol Hostoun SPA WD1 12.10.2019 17:00 Levante UD (w) Atletico de Madrid (w) Spain D4 12.10.2019 17:45 Cultural de Durango Santutxu FC UKR D2 12.10.2019 18:59 Volyn Cherkashchyna-Akademiya Spain D4 12.10.2019 18:59 Villarreal C Elche CF Ilicitano SONUÇLAR CD Villegas Comillas İY GOL MS 2.5 ÜST OK UD Tamaraceite Marino İY GOL MS 2.5 ÜST OK FK Avanhard Kramatorsk Hirnyk-Sport İY GOL OK 2.5 ÜST KAYBETTİ Hessen Kassel Steinbach İY GOL OK 2.5 ÜST KAYBETTİ Goppinger SV Neckarsulmer Sport-Union İY GOL MS 2.5 ÜST OK Domazlice Sokol Hostoun İY GOL MS 2.5 ÜST OK Levante UD (w) Atletico de Madrid (w) KAYBETTİ Cultural de Durango Santutxu FC KAYBETTİ Volyn Cherkashchyna-Akademiya İY GOL MS 2.5 ÜST OK Villarreal C Elche CF Ilicitano KAYBETTİ ŞANS BİZDEN YANA OLSUN ...
  9. 11/10/2019 21:45 Cork City - UC Dublin Maç Sonucu - W1 1.29 HESAPLANMADI 11/10/2019 21:45 Bohemians FC Dublin - Dundalk Maç Sonucu - W2 2.13 HESAPLANMADI 11/10/2019 22:00 Shamrock Rovers - Finn Harps Maç Sonucu - W1 1.21 HESAPLANMADI 11/10/2019 21:45 Cefn Druids AFC - Newtown AFC Toplam Goller - Alt (2.5) 2.30 HESAPLANMADI 11/10/2019 21:45 MVV Maastricht - SC Cambuur Leeuwarden Her İki Takım da Gol Atar - Evet 1.62 HESAPLANMADI 11/10/2019 21:45 Longford - Cabinteely Her İki Takım da Gol Atar - Hayır 1.95 HESAPLANMADI ŞANS BİDEN YANA OLSUN
  10. 9.10.2019 19:17 UEFA U17 9.10.2019 20:00 Netherlands U17 Kosovo U17 9.10.2019 19:17 Spain D4 9.10.2019 20:30 UD Santa Marta CyDL Jupiter Leones 9.10.2019 19:17 Brazil CUP 9.10.2019 21:00 Brasil de Pelotas RS U19 Sapucaiense U19 9.10.2019 19:17 BRA CPY 9.10.2019 21:00 Sport Club Recife (Youth) Retro FC Brasil U20 9.10.2019 19:17 BRA CPY 9.10.2019 21:30 Aparecidense U20 Vila Nova (Youth) 9.10.2019 19:17 BRA D4 10.10.2019 02:00 Aparecida GO Jaragua EC 9.10.2019 19:17 BSC CUP 10.10.2019 02:10 Marcilio Dias SC Figueirense BU MAÇLARIN HEPSİ İY 0.5 ÜST MS 2.5 SÜT ŞANS BİZDEN YANA OLSUN..... 9.10.2019 19:17 UEFA U17 9.10.2019 20:00 Netherlands U17 Kosovo U17 İYİ KAZANMIŞTIR. MS KAYBETMİŞTİR İY 1-0 MS 1-1 9.10.2019 19:17 Spain D4 9.10.2019 20:30 UD Santa Marta CyDL Jupiter Leones İY KAZANMIŞ 2.5 ÜST KAYBETTİ MS 1-1 9.10.2019 19:17 Brazil CUP 9.10.2019 21:00 Brasil de Pelotas RS U19 Sapucaiense U19 İY KAZANDI 2.5 ÜST KAYBETTİ MS 2-0 9.10.2019 19:17 BRA CPY 9.10.2019 21:00 Sport Club Recife (Youth) Retro FC Brasil U20 İY VE MS KAYBETTİ 9.10.2019 19:17 BRA CPY 9.10.2019 21:30 Aparecidense U20 Vila Nova (Youth) İY KAZANDI MS KAYBETTİ 0-1 GECE OYNANACAK 9.10.2019 19:17 BRA D4 10.10.2019 02:00 Aparecida GO Jaragua EC İY VE MS KAZANDI İY 1-1 MS 1-2 9.10.2019 19:17 BSC CUP 10.10.2019 02:10 Marcilio Dias SC Figueirense İY VE MS KAZANDI İY 1-0 MS 2-3 BU MAÇLARIN HEPSİ İY 0.5 ÜST MS 2.5 SÜT
  11. ŞANS BİZDEN YANA OLSUN ....... UEFA-W U19 8.10.2019 16:00 Poland (w) U19 Scotland (w) U19 İY 0.5 ÜST MS 1.5 / 2.5 / ÜST KG VAR UEFA-W U19 8.10.2019 16:00 Hungary (w) U19(N) Denmark (w) U19 İY 0.5 ÜST MS 1.5 / 2.5 / ÜST KG VAR UPL 8.10.2019 16:30 Koyetum Express FC İY 0.5 ÜST MS 1.5 / 2.5 / ÜST KG VAR UPL 8.10.2019 16:30 Bright Stars Tooro United İY 0.5 ÜST MS 1.5 / 2.5 / ÜST KG VAR BU GÜN HİÇ GÜZEL GEÇMEDİ :(((((((
×
×
  • Create New...

Important Information

Bu siteyi kullanarak, Terms of Use kabul etmiş olursunuz.