Jump to content

Hoşgeldiniz!

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim yapmaz?

Ancak reklam geliri olmadan, bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Duyuru
  • Forum kurallarını okumadan forumda mesaj atmayınız. Üye olduysanız kuralları kabul etmişsiniz demektir. Lütfen kuralları iyicene okuyun ve ona göre hareket edin!!!
  • "Mix Kombine Kuponlar" bölümünde paylaşılan kuponların daha sonra maç sonuçlarını da paylaşırsak bilgi kirliliğini önlemiş oluruz. Paylaşım yapan arkadaşlardan ricamdır.
mehmetorello

RULET EXCELİ YAPIMINDA YARDIM EDEBİLECEK ARKADAŞLAR ARANIYOR

Recommended Posts

mert1236, 1 saat önce yazdı:

Kardeşim ne gibi bir yardım istiyorsun acaba rulet konusunda  benimde ilgim var

şimdi sunu yapıcagız kardeşim bende 15 bın rulette oynanmış verı var bız bu verılerı ekcele gırıcegız sonra excelde bır rulet masası tasarlayacagız sonra mesela 9 mu geldı bıze excel 9 dan sonra gelebılecek 15 kuvvetlı rakamı verecek ama  verırken sadece 9 degıl 9dan oncekı rakamda onemlı anlatanıldımmı acaba anlamadıgın yerı sorabılırısn

Guest ardabesok

Hocam sen Exceli ne sanıyorsun derim ilk önce. Excell 'de rulet masası tasarlamak ve buna senin elindeki verileri entegre etmek çok kolay değil. Kimse de uğraşmaz bu konu ile ilgili. 

togayege, 6 saat önce yazdı:

Rulet masası ile ilgili bir video var Youtubede. O kişinin adını yazmak istemiyorum. Sistem Martingale göre işliyor. 5 katı şeklinde ilerliyor. Olasılık-kombinasyon bilmeyenler tarafından vay be deniliyor. Yazık..........

adı ne

Guest spartali0735

Kardeşim ben bir ara canlı rulet oynarken bunu kullanıyordum ,hem çok kazandırır,hem çok kaybettirir , Canlı ruletler hileli fazla inatlaşma ama son atışta masada ne geldiğini renk sıraya göre görürsün , "Giriş kısmında B sutununu temizle masadan ilk 50 - 60 veriyi gir sonra kaldığın yerden oyna, ben öyle yapardım ,Rulet sayfasında gelen sayıyı gir kısmına tıkla sayını gir otomatik atar

RuletSon100.xlsm

spartali0735, 16 saat önce yazdı:

Kardeşim ben bir ara canlı rulet oynarken bunu kullanıyordum ,hem çok kazandırır,hem çok kaybettirir , Canlı ruletler hileli fazla inatlaşma ama son atışta masada ne geldiğini renk sıraya göre görürsün , "Giriş kısmında B sutununu temizle masadan ilk 50 - 60 veriyi gir sonra kaldığın yerden oyna, ben öyle yapardım ,Rulet sayfasında gelen sayıyı gir kısmına tıkla sayını gir otomatik atar

RuletSon100.xlsm

dostum 60 verıden sonra bana ne verıcek excel onu anlamadım anlatırmısın

BurakMaksutoglu, 10 dakika önce yazdı:

Böyle bir şey arıyorsunuz sanırım. 

Adsız.png

Sanırım öyle bir şey istiyorlar. Sizin elinizde varsa böyle bir excel paylaşırsanız rulet oynayan arkadaşlar faydalanabilir.

teneke, Bir saat önce yazdı:

Yiğidim banlanacan az ağır ol 🙈

hahahahahah 

deli bu deli kendi haline bıraktım artık :)

dediğini yaparım ama çok emek istiyo 1000 liranı alırım yoksa ugrasmam. ister son sayıya göre analiz çıkartır. ister son sayının istediğin sayıda komsularına gore analiz çıkartır. ister son 2 3 4 sayıyı grip filtreler otomatik.elindeki arşive göre hangi sayıdan sonra hangi sayı gelmiş. yada hangi 2 3 4 sayıdan sonra ne gelmiş şeklinde ama çok emek istiyo . 

blinside, 1 saat önce yazdı:

dediğini yaparım ama çok emek istiyo 1000 liranı alırım yoksa ugrasmam. ister son sayıya göre analiz çıkartır. ister son sayının istediğin sayıda komsularına gore analiz çıkartır. ister son 2 3 4 sayıyı grip filtreler otomatik.elindeki arşive göre hangi sayıdan sonra hangi sayı gelmiş. yada hangi 2 3 4 sayıdan sonra ne gelmiş şeklinde ama çok emek istiyo . 

O zaman sana hayırlı yolculuklar güzel kardeşim. Forumun en üsttünde logo var logonun altında da bir yazı var bu yazıyı anlamadıysanız size söyleyecek daha fazla söz yok.

• Like 1

Excel VBA Visual Basic web kalıcılığını otomatik olarak oku

Bugün size web üzerinden kalıcı bir formda kolayca nasıl okuyabileceğinizi ve Excel ve Visual Basic'te nasıl formatlayabileceğinizi göstereceğim. VBA kodunda yapmanız gereken tek şey, kalıcılığını okumak istediğiniz kumarhanenin ilgili web adresini girmek.

Kalıcılığa sahip fazladan bir sayfa içeren Wiesbaden kumarhanesinin kalıcılığına bir örnek. Ne kadar kolay olduğunu görmek için videoyu izleyin, kalıcı verilerde nasıl okunur ve bir sistem için nasıl formatlanır.

İşte kaynak kod:

http://outbackbrumby.blogspot.com/2013/06/excel-vba-visual-basic-web-permanenenz.html

• Thanks 1