Jump to content

Hoşgeldiniz!

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim yapmaz?

Ancak reklam geliri olmadan, bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Duyuru
  • Forum kurallarını okumadan forumda mesaj atmayınız. Üye olduysanız kuralları kabul etmişsiniz demektir. Lütfen kuralları iyicene okuyun ve ona göre hareket edin!!!
  • "Mix Kombine Kuponlar" bölümünde paylaşılan kuponların daha sonra maç sonuçlarını da paylaşırsak bilgi kirliliğini önlemiş oluruz. Paylaşım yapan arkadaşlardan ricamdır.
Sign in to follow this  
Alovum

Neteller para Yatirma

Recommended Posts

Selam. Benim Neteller hesabimda 5.18 dolar para var. Ben para yatirmak isterken 2 dolar bile yazsam isleminiz reddedildi diyor site. Bana dediler ki sorun Netellerde. Netellere baktim en kucuk para yatirimina bile diyor ki yetersiz bakiye. Sonra Pashagaming dedi ki Neteller sanal kart alip onunla odeyin. Amma Netellerde kart alimi secenegi bende cikmiyor. Ben de siteye dedim ki siz Neteller hesap numaranizi verin ben direk oraya gondereyim parayi  kendiniz  1  2 tl kesinti ala bilirsiniz. Amma kabul etmiyorlar. Siz bir sey yapabilirmisiniz?

Skrill ile para yatirmami da reddediyor. Kimin skrill hesabi var? Ben parami ona atayim o da kendi hesabiyla benimkine girip parayi atsin. Skrill ve Ya neteller

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Bu siteyi kullanarak, Terms of Use kabul etmiş olursunuz.