Jump to content

Hoşgeldiniz!

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim yapmaz?

Ancak reklam geliri olmadan, bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Duyuru
  • Forum kurallarını okumadan forumda mesaj atmayınız. Üye olduysanız kuralları kabul etmişsiniz demektir. Lütfen kuralları iyicene okuyun ve ona göre hareket edin!!!
  • "Mix Kombine Kuponlar" bölümünde paylaşılan kuponların daha sonra maç sonuçlarını da paylaşırsak bilgi kirliliğini önlemiş oluruz. Paylaşım yapan arkadaşlardan ricamdır.
samtrat

basketbol analiz exceli cep ve pc uyumlu.

Recommended Posts

prm-83, 3 saat önce yazdı:

Excel ile ilgili son durum nedir acaba merakla bekliyorum.şimdiden emeğin için teşekkür ederim.

İşlerim yoğun biraz excele zaman ayıramadım hafta içi bitirmeye çalışacağım gecikme için kusura bakmayın. 

FOOTBALL NEWS TV, 10 dakika önce yazdı:

@samtrat pleas  video   program 

how add data pleas 

Flashscore. Com and. Home Number of last 5 games and away Number of last 5 games 

ugurcebi, 14.02.2020 - 21:48 yazdı:

vallaha helal olsun bu kuponda geliyor

Screenshot_8.png

sadece son 5 maça bakıyoruz dimi hocam ev evdeki deplasman deplasmandaki maçları fark etmiyor ?

Antep bebesi, 50 dakika önce yazdı:

sadece son 5 maça bakıyoruz dimi hocam ev evdeki deplasman deplasmandaki maçları fark etmiyor ?

Aynen. Şimdi biraz daha geliştirdim. Garanti olması için rekabet analizi de ekledim harici son 3 maç olarak. Onu paylaşmadım daha 

• Like 3

samtrat, 4 saat önce yazdı:

Aynen. Şimdi biraz daha geliştirdim. Garanti olması için rekabet analizi de ekledim harici son 3 maç olarak. Onu paylaşmadım daha 

emeklerinize saglık :)

Antep bebesi, 23 dakika önce yazdı:

emeklerinize saglık 🙂

Rica ederim bişeyler yapmaya çalışıyorum kendimce

Merhaba arkadaşım merakla bekliyoruz excelini son durum hakkında bilgi verebilir misin?Ne zaman paylaşabilirsin acaba?

prm-83, 55 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşım merakla bekliyoruz excelini son durum hakkında bilgi verebilir misin?Ne zaman paylaşabilirsin acaba?

Excelin futbol sayfasını da ayarlamamış paylaşmayacağım. Bi kaç günüdür işlerim çok yoğun pc yi açamıyorum bile kusıra bakmayın hafta sonuna yetiştirmeye çalışacağım. Yetiştiremezsem sadece basketbol olarak paylaşacağım 

Tamamdır.Kusuruma bakma hocam böyle seni sıkıştırıyor gibi oluyorum ama merak işte😁.Tekrardan emeklerin için teşekkür ediyorum.

prm-83, 40 dakika önce yazdı:

Tamamdır.Kusuruma bakma hocam böyle seni sıkıştırıyor gibi oluyorum ama merak işte😁.Tekrardan emeklerin için teşekkür ediyorum.

Estağfurullah lafı mı olur. İmkan oldukça faydamız olsun 

• Like 1

POYRAZ BASKETBOL V5.5 ÇIKTI ARKADAŞLAR.... 

KISMETSE YARIN SİZLERLE PAYLAŞIYORUM. 

MAÇKOLİKDEN PUAN TABLOSUNU ALMANIZ YETERLİ İÇERİĞİ OTOMATİK ÇALIŞIYOR DİĞER VERSİYONLAR GÖRE ÇOK DAHA SERİ OLDU ANALİZ İÇİN TAKIMI SEÇTİĞİNİZDE 2 SANİYEDE SONUÇ VEERİYOR. VE İÇİNE PERİYOT DA KAÇ SAYI OLUR SEÇENEĞİ DE EKLEDİM ŞUAN SADECE KUPON BÖLÜMÜNE KAYIT SIKINTISI KALDI. PAYLAŞTIĞIM RESİM YAPIM AŞAMASINDAKİ HALİ BİTMİŞ HALİ BUNDAN DAHA GÜZEL 

IMG_20200325_200215.jpg

• Like 2

samtrat, Bir saat önce yazdı:

POYRAZ BASKETBOL V5.5 ÇIKTI ARKADAŞLAR.... 

KISMETSE YARIN SİZLERLE PAYLAŞIYORUM. 

MAÇKOLİKDEN PUAN TABLOSUNU ALMANIZ YETERLİ İÇERİĞİ OTOMATİK ÇALIŞIYOR DİĞER VERSİYONLAR GÖRE ÇOK DAHA SERİ OLDU ANALİZ İÇİN TAKIMI SEÇTİĞİNİZDE 2 SANİYEDE SONUÇ VEERİYOR. VE İÇİNE PERİYOT DA KAÇ SAYI OLUR SEÇENEĞİ DE EKLEDİM ŞUAN SADECE KUPON BÖLÜMÜNE KAYIT SIKINTISI KALDI. PAYLAŞTIĞIM RESİM YAPIM AŞAMASINDAKİ HALİ BİTMİŞ HALİ BUNDAN DAHA GÜZEL 

IMG_20200325_200215.jpg

Eline sağlık  bekliyorum hocam 

• Like 1
  • Thanks 1

Hocam elinize kolunuza saglik,bu exceli mobilde kullanabilirmiyiz peki ? Malum pc olmadigi icin telefondan kullanmaya calisiyoruz

Samet06, 8 saat önce yazdı:

Hocam elinize kolunuza saglik,bu exceli mobilde kullanabilirmiyiz peki ? Malum pc olmadigi icin telefondan kullanmaya calisiyoruz

Malesef Makro içeriyor ayrıca puan tablosunu telefon ile kayıt yapamazsınız. 

Cep için başka excel oluşturacağım ilerleyen zamanlarda 

beratburakcakmakci, 2 saat önce yazdı:

Excel paylaşımı oldumu

Şuan olmadı. Gecikme olacak. İşlerim var evde değilim 

samtrat, 7 saat önce yazdı:

Şuan olmadı. Gecikme olacak. İşlerim var evde değilim 

Merhaba hocam bu akşam paylaşabilecek misiniz Exceli?

hjhjıj, 2 saat önce yazdı:

#evdekal :)))

Evde kalıyoruz da ilaç makinesi tasarlıyorum eksik parçalarım vardı onları tamamladım şimdi onu toparlamam lazım bende iş bitmez. Bide siparişler gelmeye başladı mecbur öncelik kendi işim helal kazancım 

prm-83, 2 saat önce yazdı:

Merhaba hocam bu akşam paylaşabilecek misiniz Exceli?

Malesef bikaç gün gecikme olacak idare edin. Zaten basketbol maçları yok ve sağlam veri gelmiyor bu süre zarfında analizlerini tekrardan gözden geçirmiş olurum. Sezon bir açılsa her ligde güzel başarı çıkacak kısmetse 

• Like 2