Jump to content

Hoşgeldiniz!

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim yapmaz?

Ancak reklam geliri olmadan, bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Duyuru
  • Forum kurallarını okumadan forumda mesaj atmayınız. Üye olduysanız kuralları kabul etmişsiniz demektir. Lütfen kuralları iyicene okuyun ve ona göre hareket edin!!!
  • "Mix Kombine Kuponlar" bölümünde paylaşılan kuponların daha sonra maç sonuçlarını da paylaşırsak bilgi kirliliğini önlemiş oluruz. Paylaşım yapan arkadaşlardan ricamdır.
samtrat

basketbol analiz exceli cep ve pc uyumlu.

Recommended Posts

arkadaşlar geçen gün basketbol exceli paylaşmıştım onu kaldıracağım biraz geliştirdim o exceli son 5 maça göre ayarladım kazanma olasılığını alt üst olasılığını hem renklendirme hemde yüzdesel olarak güçlendirdim. kendinize göre ayarlayın veya geliştirin diye hiç bir koruma koymadım yanlışlıkla formül içeren hücrelere müdahale etmemeye çalışın. bol şans....

BASKETBOL ANALİZ CEP VE PC UYUMLU.xlsx

• Like 3
  • Thanks 1

Yanliz hocam onceki excelde yani 3 maclik olan excelde toplam baremide yazinca guzel sonuc veriyordu bu excelde barem yazmayinca pek bisey anlasilmiyor 

Bak denemesi guzel yukardaki arkadasimizda guzel sonuclar almis ki Nba oynamis anormal bi lig,bu exceli 5 maca cikarip ayni bu excel gibi yapabilirsen daha cok ekmek yeriz burda sayi farklarindan handikap bile alinabilir

Screenshot_2020-02-14-02-25-26-955_com.pordiva.nesine.android.jpg

Screenshot_2020-02-14-02-27-08-756_cn.wps.moffice_eng.jpg

Başarılar dilerim daha iyi olacak futbol uyumu da iyi futbol seçeneklerini arttırmayı düşünüyorum kg var tek çift alt üst gibi. Önerileriniz doğrultusunda.. 

Samet06, 8 saat önce yazdı:

Bak denemesi guzel yukardaki arkadasimizda guzel sonuclar almis ki Nba oynamis anormal bi lig,bu exceli 5 maca cikarip ayni bu excel gibi yapabilirsen daha cok ekmek yeriz burda sayi farklarindan handikap bile alinabilir

Screenshot_2020-02-14-02-25-26-955_com.pordiva.nesine.android.jpg

Screenshot_2020-02-14-02-27-08-756_cn.wps.moffice_eng.jpg

Basketbol için baremi tekrar ayarlarım futbol için de alt üst tek çift kg var yok olarak düzenleme yaparım en kısa sürede paylaşırım. 

izmirli2017, 25 dakika önce yazdı:

aralarında oynadıkları maçlarımı dikkate alıyoruz

Nasıl isterseniz o tarzda oynayın. Ben son 5 maçını baz alıyorum siz ister evinde 5 maçı ister aralarında 5 maçını baz alın. Ama unutmayın aralarında ki maçta bazen çok eski maç olabilir o dönemden bu döneme takım performansı değişmiş olabilir 

samtrat, Bir saat önce yazdı:

Nasıl isterseniz o tarzda oynayın. Ben son 5 maçını baz alıyorum siz ister evinde 5 maçı ister aralarında 5 maçını baz alın. Ama unutmayın aralarında ki maçta bazen çok eski maç olabilir o dönemden bu döneme takım performansı değişmiş olabilir 

Tamamdir hocam 4 gozle bekliyoruz bu excel gibi aralarinda su kadar fark olur su kadar sayiyla alt veyahut ust olur seklinde yaparsan bide 5 maca cikarttimmi tadindan yenmez

izmirli2017, 4 saat önce yazdı:

aralarında oynadıkları maçlarımı dikkate alıyoruz

3 maçlı excel de o vardı aralarındaki farkı gösteren bide verilen orandan kaç sayı fark la biter diye. Ama şimdi kafamdaki düşüncem tek excel de 2 sayfa oluşturacağım biri futbol diğeri basketbol. Futbol da kim kazanır alt üst tek çift vs gibi seçenekler olacak basketbol da da basketbol için gerekli seçenekler olacak böylesi daha iyi olur 

• Like 1

Yorkmake00, 22 dakika önce yazdı:

emeğine sağlık hocam başarılar 🙂

Hepimize bol şans diliyorum 😊 

izmirli2017, 39 dakika önce yazdı:

ne zaman inşallah

Bu hafta sonuna bitirmeyi düşünüyorum

Yorkmake00, 1 saat önce yazdı:

emeğine sağlık hocam başarılar 🙂

Hepimize bol şans diliyorum 😊 

samtrat, Şimdi yazdı:

Yüksek oynamamaya dikkat edin paranız heba olmasın basketbol da da şikeler mevcut.. Bol kazançlar. Yeni sürümde yenilikler geliyor