Jump to content

Hoşgeldiniz!

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim yapmaz?

Ancak reklam geliri olmadan, bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Duyuru
  • Forum kurallarını okumadan forumda mesaj atmayınız. Üye olduysanız kuralları kabul etmişsiniz demektir. Lütfen kuralları iyicene okuyun ve ona göre hareket edin!!!
  • "Mix Kombine Kuponlar" bölümünde paylaşılan kuponların daha sonra maç sonuçlarını da paylaşırsak bilgi kirliliğini önlemiş oluruz. Paylaşım yapan arkadaşlardan ricamdır.

Recommended Posts

Selamun aleyküm ;

Basketbol exceli hazırlamaktayım ilk olarak Fransa ligini bitirdim diğer büyük ligler de bitecek 🙂 excel bittikten sonra paylaşım yapacağım nasıl kullanıldığına dair bilgi de vereceğim analiz çok basit olacak zaten bildiğimiz filtreleme şeklinde olacak ekran görüntüsü aşağıdaki gibi olacak zamanla her hafta düzenli oynanan maçlar eklenecek güncelleme yapılacaktır yorumlarınızı bekliyorum ..

FLASHSCORE EXCEL BASKET 2020.PNG

• Like 7
  • Thanks 3

MARADONA007, 2 saat önce yazdı:

teşekkürler üstadım..aklına, emeğine sağlık..

Rica ederim umarım işe yarar 🙂

@kuyucu hangi büronun oranlarını çekiyorsun bro, bet365 se ilk yarı oranlarinida çekebilir misin ? Ya da ilk çeyrek hangisi daha kolaysa 

• Thanks 1

teneke, 10 dakika önce yazdı:

@kuyucu hangi büronun oranlarını çekiyorsun bro, bet365 se ilk yarı oranlarinida çekebilir misin ? Ya da ilk çeyrek hangisi daha kolaysa 

@teneke Kardeşim betway şirketi açık sadece bahsettiğim sitede ilk yarı oranlarına baktım fakat bir faydası olacağını düşünmediğim için eklemedim bu excelde alt/üst analizi düşündüğüm icin bu sekilde yaptım ve İnan Exceli hazırlarken karşılaştığım oran ve çıkan sonuçlara hayret ettim 🙂 bizim yatmamız gayet normal yani 🙂 zaten exceli kullanırken sizde farkedeceksiniz 👍

• Like 1

@kuyucu hocam exelden anlıyorsun sanırım. Ben maçkolik ten bülteni çekiyorum şayet yapıştırdıktan sonra toplama cıkarma formlu yapamıyorum değer hatası veriyor. Yeni bir exelde elle girince oluyor virgülden kaynaklı sanıyorum noktaya nasıl çevirebilirsin hepsini yapıştırdıktan sonra. 

19 hours ago, kuyucu said:

Selamun aleyküm ;

Basketbol exceli hazırlamaktayım ilk olarak Fransa ligini bitirdim diğer büyük ligler de bitecek 🙂 excel bittikten sonra paylaşım yapacağım nasıl kullanıldığına dair bilgi de vereceğim analiz çok basit olacak zaten bildiğimiz filtreleme şeklinde olacak ekran görüntüsü aşağıdaki gibi olacak zamanla her hafta düzenli oynanan maçlar eklenecek güncelleme yapılacaktır yorumlarınızı bekliyorum ..

FLASHSCORE EXCEL BASKET 2020.PNG

Merhaba, eşleşmelerin bir listesini yapmak için hangi tabloyu kullanıyorsunuz?
türküm için üzgünüm

Taner Mutlu, 55 dakika önce yazdı:

Üstadım Excel sonuçlarından yattığımız normal demişsin. Konuyu ve tespitlerini bizimle paylaşırmısınız? 

Hürmetler

Çıkan oranlara dayanarak bunu söyledim örneğin maça kabaca baktığımızda ev sahibi takım orana göre favori iki takım arasında oynanan maclara baktigimizdada favori buraya kadar sorun yok fakat oranlarda söyle bsy dikkatimi cekti favori olmayan takım macı ortalama 3-5 handikap yaparak almış 👍 ve genelde 155-165 arası sayı çıkaran takımlar bazı maclarda 140-150 sayı ile bitirmiş bu normal degil baya bi mac tespit ettim böyle bu tesadüf de degil